Peeling Medyczny: PRX T-33

AdobeStock_249167246.jpeg
Efekty po zabiegu

PRX T-33 - biorewitalizacja skóry bez igieł

Działanie: 
 

nieablacyjna stymulacja chemiczna skóry właściwej, 
działanie rozjaśniające 

 

Wskazania:
 

  • wiotka skóra twarzy i ciała, 

  • blizny zanikowe i rozstępy

  • trądzik

  • melasma

  • przebarwienia skórne

AdobeStock_182294511 (1).jpeg
Opis zabiegu

Peeling PRX-T33 można śmiało uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry.

Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.

Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, prowadzący zabieg powoduje pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i wypchnięcia załamań skóry.

Ze względu na swoje właściwości peeling PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również w lecie, kiedy nie rekomenduje się stosowania tradycyjnych peeelingów medycznych.

AdobeStock_131222222.jpeg